Channable's prijsplannen
Als je een Core-abonnement kiest, wordt je Channable-abonnement bepaald door twee dingen: je pakkettype (op basis van je aantal items, projecten en kanalen) en het Core-abonnement dat je kiest. Als je kiest voor een alleen CSS-abonnement, is je abonnement gebaseerd op het aantal actieve shops dat je hebt.
Tip: Bezoek onze prijspagina voor een overzicht van onze abonnementen.
Core-abonnementen: Pakketten
Het aantal items dat je hebt en importeert bepaalt je Channable-pakket. Elk uniek productvariant telt als één item — inclusief alle maten, kleuren en talen.
Om in meerdere landen te verkopen, moet je meerdere kanalen in Channable instellen; die tellen als meerdere kanalen in je abonnementsgebruik.
Bij het instellen van een kanaal moet je het doelgebied opgeven. Dit doelgebied is vast, wat betekent dat als je een ander land wilt targeten, je een nieuw kanaal (feed of API) moet aanmaken, ongeacht of je al met die marketplace verbonden bent.
Voorbeeld: Als je op Amazon verkoopt en UK, FR en DE wilt targeten: Amazon UK + Amazon FR + Amazon DE = drie actieve kanalen in je abonnementsgebruik
Pakkettypen
Proefperiode = 0 items, onbeperkte inactieve projecten, onbeperkte inactieve kanalen
Klein bedrijf = 500 items, 1 project, 3 kanalen
Middelgroot bedrijf = 5K items, 2 projecten, 6 kanalen
Groot bedrijf = 15K items, 3 projecten, 15 kanalen
XL bedrijf = 30K items, 5 projecten, 30 kanalen
XXL bedrijf = 100K items, 15 projecten, 75 kanalen
Klein Enterprise = 250K items, onbeperkte projecten, onbeperkte kanalen
Middelgroot Enterprise = 500K items, onbeperkte projecten, onbeperkte kanalen
Groot Enterprise = 1M items, onbeperkte projecten, onbeperkte kanalen
XL Enterprise = 2M items, onbeperkte projecten, onbeperkte kanalen
XXL Enterprise = 3M items, onbeperkte projecten, onbeperkte kanalen
Meer dan 3M items? Neem contact op met ons Sales-team voor een aangepast abonnement
Items (SKU's)
Elke individuele SKU die je in Channable importeert telt als één item, inclusief maat- en kleurvarianten (bijv. een T-shirt in 3 maten en 3 kleuren = 9 items).
Project
Een project is de werkplek waar je je productdata kunt organiseren en beheren. Als je producten in meerdere regio’s wilt verkopen met verschillende lokales, bijvoorbeeld in Frankrijk en Duitsland, is het het beste om voor elke regio/locale een apart project aan te maken.
Kanaal
Een platform, zoals Google Shopping of Amazon, waar je je producten zichtbaar maakt (verkoopt of adverteert) voor potentiële klanten. Bij het opzetten van een kanaal in Channable moet je het doelland opgeven. Dit betekent dat als je in verschillende landen wilt verkopen, maar met productdata in één taal, je nog steeds per doelland een kanaal moet instellen.

Core-abonnementen: Functies
Met onze Core-abonnementen kun je miljoenen producten adverteren op meer dan 2.500 marketplaces, advertentieplatforms en vergelijkingssites — allemaal met geoptimaliseerde, verrijkte productdata die per kanaal is aangepast.
Beheer, verrijk en formatteer je productdata met IF/THEN-regels om aan kanaaleisen te voldoen.
✔️
✔️
✔️
Haal en stuur alle productdata via verschillende kanalen
✔️ 1 x datasync per dag
✔️ Tot 3 x datasyncs per dag
✔️ Tot 24 x datasyncs per dag
Toegang tot diepgaande prestatiemetrics en besteed je budget aan je best presterende producten
✔️
Activiteitenlogboeken
Zie wie wat (en wanneer) heeft gedaan in je hele account.
✔️
Bepaal welke meldingen je wilt ontvangen en mis nooit een cruciale fout in de ruis
✔️
Geef toegangsrechten op verschillende niveaus, met extra read-only en setup-only gebruikersrollen
✔️
CSS-abonnement
Met ons CSS-abonnement kun je de prestaties van je Shopping Ads verbeteren met Google Premium CSS — krijg meer biedkracht en betere resultaten zonder je budget te verhogen. CSS-functies
Functie
Beschrijving
CSS Standard: €29 per maand/shop
CSS 20% margevoordeel
Channable CSS geeft je een 20% margevoordeel, wat betekent dat je meer biedkracht krijgt zonder hogere kosten
✔️
Title Optimizer
Vergroot productzichtbaarheid met keyword-voorspellingen gebaseerd op zoekgedrag en productdata om producttitels te optimaliseren
✔️
Labelizer Lite
Gebruik prestatie-labels om snel te zien welke producten de moeite waard zijn om te optimaliseren voor maximaal effect
✔️
Price Benchmark Lite
Neem de prijskonkurrentie van producten mee in je optimalisatie en analyse
✔️
Het aantal shops dat je gebruikt is het aantal Google Merchant Center ID's (of domeinen/URL's) dat je koppelt.
Bijvoorbeeld:
myshop.com/nl en myshop.com/de = 1 domein en in de meeste gevallen 1 Google Merchant Center
myshop.nl en myshop.de = 2 domeinen en bevinden zich in 2 aparte Google Merchant Centers
Tip: Lees meer over onze CSS-prijzen.
Modules en add-ons
Modules en add-ons hebben extra functies en mogelijkheden die je aan je Core-abonnement kunt toevoegen.

Modulen
Marketplaces Standard
Krijg toegang tot een uitgebreid catalogus met marketplace-integraties en begin op schaal te verkopen. Ontvang en beheer orders (incl. zendingen & retouren) van elke marketplace rechtstreeks in je shop.
PPC Standard (één advertentiekoppeling) of PPC Pro (onbeperkte advertentiekoppelingen)
Promoot je producten wereldwijd door duizenden prestatiegerichte PPC-campagnes te maken in verschillende advertentieformaten en op verschillende platforms.
Creatives
Moeiteloos genereer geoptimaliseerde, hyperrelevante en merkrichtige productafbeeldingen direct vanuit je feed en op schaal.
Laatst bijgewerkt
Was dit nuttig?