mei
Changelog-vermeldingen gepubliceerd in mei 2025.
Laatst bijgewerkt
Was dit nuttig?
Changelog-vermeldingen gepubliceerd in mei 2025.
Wat is er veranderd?
We hebben de titel van de Fouten tabblad naar Feedback aangepast om beter weer te geven welke acties nodig zijn om je producten naar live-status te brengen.
Waarom?
De term "error" wekt de indruk dat er iets mis is met je kanaal, maar niet alle problemen voorkomen dat je producten op een marketplace kunt vermelden. Sterker nog, sommige marketplaces zoals Amazon maken onderscheid tussen fouten en waarschuwingen.
Feedback is een nauwkeurigere term die beter weergeeft wat de pagina doet: alle reacties verzamelen die we vanuit Kanalen ontvangen over je vermeldingen. Door fouten op de Feedback-pagina te controleren en aan te pakken, kun je mogelijke problemen snel herkennen en oplossen, zodat je producten vermeld kunnen worden.
Laatst bijgewerkt
Was dit nuttig?
Was dit nuttig?