De mapping van je feed bijwerken

Wanneer je een nieuw feed aanmaakt, wordt de laatst beschikbare mapping voor dat kanaal opgeslagen bij die feed. De mapping bepaalt welke velden verplicht, aanbevolen en optioneel zijn voor het kanaal.

Om te voorkomen dat wijzigingen in de specificatie van het exportfeed je bestaande feeds kapotmaken, houden we deze mapping hetzelfde als toen je de feed voor het eerst aanmaakte.

Specificaties van kanalen veranderen in de loop van de tijd, dus als je wilt dat de Mapping stap van een exportfeed de laatste specificatie weergeeft, moet je de mapping van je feed bijwerken.

Volg deze stappen om de mapping van een exportfeed bij te werken:

  1. Navigeer naar Feeds > [Je feed](de feed waarvoor je de mapping wilt bijwerken).

  2. Ga naar Instellingen.

  3. Klik op de tandwiel-dropdown en selecteer Mapping bijwerken.

  4. Om te bevestigen, klik Mapping bijwerken in het pop-upvenster.

De mapping van de velden in de Mapping stap is nu bijgewerkt. Dit betekent dat Channable de bestaande velden die in de feed-template zijn gemapt controleert op eventuele wijzigingen of updates. Deze wijzigingen en aanvullingen verschijnen vervolgens in de Mapping stap.

circle-info

Opmerking: Het bijwerken van de mapping van een exportfeed zal garanderen export-mappingvelden verwijderen die je hebt gekoppeld aan je eigen velden in de Mapping stap. Als een veld niet meer bestaat in de kanaalspecificatie maar je gebruikt het nog, dan wordt het omgezet naar een door de gebruiker opgegeven (aangepast) veld.

Laatst bijgewerkt

Was dit nuttig?