eyeBol ads-voorbeeld

Het tabblad Voorbeeld toont de status van je advertenties nadat je de bol. Ads Channel hebt uitgevoerd. Met deze functie kun je je wijzigingen bekijken zonder ze toe te passen op bol. Ads, zodat je je setup kunt beoordelen en verfijnen voordat je de daadwerkelijke advertenties op bol aanmaakt.

Afhankelijk van je campagnetype is de informatie in het voorbeeldtabblad ingedeeld in:

  • Campagnes

  • Advertentiegroepen

  • Advertenties

  • Zoekwoorden (alleen handmatige targeting-campagnes)

  • Negatieve zoekwoorden

circle-info

Opmerking I: Het uitvoeren van "reload preview" ververset alle campagnegeneratoren. We halen informatie op bij bol om dit proces te voltooien. Hoewel dit meestal snel gaat, kan het enkele minuten duren.

circle-info

Opmerking II: Het voorbeeld houdt geen rekening met de automatiseringsregels die later worden toegepast.


Filters

Je kunt een geselecteerde entiteit (campagne of advertentiegroep) filteren door op de naam van de entiteit in het voorbeeldoverzicht te klikken. Als je op de entiteitsnaam klikt, wordt de pagina van de onderliggende entiteit gefilterd op die specifieke entiteit. Bijvoorbeeld: als je op een campagne klikt, ga je naar de weergave van advertentiegroepen gefilterd op die campagne.

Zoeken

Je kunt het zoekvak gebruiken om een tekstfilter in te voeren dat op elke entiteit matcht.

Campagnegenerator

Je kunt ervoor kiezen om alle entiteiten van één campagnegenerator te zien.

Filter op status of fout

Je kunt ervoor kiezen alleen entiteiten met fouten te tonen.


Fouten

Om meer details over een fout te zien, klik je op het foutlabel. Er verschijnt een pop-up met meer informatie.

Laatst bijgewerkt

Was dit nuttig?